Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Edytor treści

Edytor treści

Jednym z głównych filarów działania, o który opiera się system iDENTO CMS, jest edytor treści. Każdy dział może być zapełniony treścią oraz w późniejszym, dowolnym czasie edytowany właśnie za pomocą tego narzędzia.

System cms

uwzględnia największą możliwą prostotę obsługi przy maksymalnie dużych możliwościach. Stąd też edytor obecny w iDENTO cms wyglądem i zasadami działania jest bardzo zbliżony do interfejsu najpopularniejszych edytorów tekstów.

Głównym obszarem pracy jest korzystanie z edytora typu WYSiWYG, co pozwala na wprowadzanie danych lub działań edycji z natychmiastowym podglądem wynikowego efektu.

System zarządzania treścią

cms właśnie za tą funkcję jest przez tak wielu ceniony.

Edytor obecny w iDENTO cms wyglądem i zasadami działania jest bardzo zbliżony do interfejsu najpopularniejszych edytorów tekstów.


Oczywiście poza edytorem WYSiWYG istnieje możliwość przełączenia się do edytora html, co pozwala z kolei bardziej zaawansowanym użytkownikom zachować pełną kontrolę nad kodem źródłowym strony cms.

Najważniejsze cechy edytora obecnego w systemie iDENTO CMS:
  • system cms iDENTO pracuje w bardzo zbliżony sposób do edytorów tekstu i oddaje możliwość szybkiego formatowania tekstu poprzez użycie pogrubień, podkreśleń, kursyw, wyrównań i justowania itp.
  • pełne wsparcie i obsługa przez system cms dla popularnych skrótów klawiszowych typu kopiuj, wklej, wytnij, cofnij, ponów itd.
  • dostęp i pełna kontrola z poziomu edytora do kodu źródłowego i możliwość edycji z poziomu html
  • wsparcie dla szybkiego generowania zbiorów danych, przykładowo tabel czy list wypunktowanyc
  • możliwość podnoszenia wartości merytorycznej stron poprzez:
  • możliwość dodawania interaktywnych linków kierujących wewnątrz strony cms jak i do stron zewnętrznych
  • możliwość dodawania obrazów zapisanych we wszystkich najpopularniejszych formatach, np. jpg, gif, png, bmp
  • obsługa załączników, przykładowo pdf, doc
  • system cms iDENTO pozwala na użycie styli dla bloków tekstu, co przekłada się na rozbudowane możliwości sprawnego wprowadzania i edytowania treści

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl