Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Forum

Edytor treści
Stworzenie forum, które zostanie podpięte pod serwis, to oddanie możliwości użytkownikom na swobodną wymianę zdań w danych zakresach. Dodatkowo forum bardzo często staje się czymś w rodzaju poradnika oraz informacji szczegółowych, co znacznie podnosi wartość

strony www cms.

Fora internetowe tworzone są w taki sposób, aby tak samo jak strony www cms pozwolić na ogromną dozę elastyczności i możliwość dostosowania w każdym momencie do wymagań klientów. Forum posiada panel administracyjny bardzo zbliżony do tego, w jaki wyposażone są systemy cms. Jest on dużo mniej złożony, ponieważ nie istnieje konieczność dodawania, edycji oraz kasowania postów, ponieważ tego typu operacje moderacyjne odbywają się po zalogowaniu na konto administratora lub moderatora bezpośrednio w strukturze forum.

Forum jednak tam samo jak system cms posiada narzędzia związane z edycją i konfiguracją działów oraz poddziałów, czyli w przypadku forum tak zwanych wątków. Możliwe jest także tworzenie kont moderatorów, które będą posiadały różne wybrane uprawnienia i dostęp do konkretnych opcji. Użytkownicy rejestrują konta w sposób zautomatyzowany, co jest bardzo podobne do trybu w jakim odbywa się to w odniesieniu do strony www cms. W trakcie rejestracji użytkownik będzie musiał potwierdzić fakt rejestracji, co odbywa się poprzez kliknięcie w link wysłany na podany przez użytkownika e-mail. Administrator lub moderator może nadawać prawa dla konkretnych działów czy wątków prawa. Na przykład wyróżnić które miejsca mogą być przeglądane przez niezarejestrowanych użytkowników, w których miejscach możliwe jest tworzenie postów, a które miejsca dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl