Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Galeria zdjęć

Edytor treści

Strona www cms

bardzo często osadza wewnątrz kolejnych działów różnego typu obrazy. System zarządzania treścią iDENTO CMS pozwala dodatkowo na tworzenie galerii zdjęć, w których zasobach możliwe jest zebranie dużej ilości grafik, zdjęć oraz podobnego typu elementów w oderwaniu od konkretnych działów.
Moduł galerii zdjęć pozwala

administratorom systemu CMS

na stworzenie galerii, która będzie w pełni konfigurowalna nie tylko pod względem doboru zdjęć czy ogólnie obrazów, ale także pod względem sposobu prezentacji. Najbardziej typowe w zakresie strony cms jest publikowanie miniatur jako listy  zorientowanej w kolumny i wiersze, a dopiero po kliknięciu w interesujący obiekt następuje pełny podgląd. Galeria zdjęć w systemie IDENTO CMS pozwala na intuicyjne dodawanie grafiki, z automatycznym formatowaniem, na przykład pod względem rozmiaru dodawanych plików.

W obrębie głównej galerii

system www cms

pozwala na tworzenie grup i działów, co może przełoży się na grupowanie produktów czy usług. Dodatkowo w każdym momencie istnieje możliwość edycji zarówno wyglądu jak i elementów prezentowanych w ramach galerii zdjęć.

Zdecydowana większość operacji w obrębie zarządzania galerią zdjęć jest oparta o system cms, jednak w dowolnym momencie użytkownik może doprecyzować opcje wyświetlania i zarządzania. Obecna jest także pełna automatyzacja w obrębie optymalizacji i przygotowania do prezentacji. Użytkownik z pełną swobodą może dodać dużą ilość obrazów, bez dodatkowych operacji.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl