Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Jakie umiejętności musi posiadać użytkownik
systemu cms?

Najczęściej zadawane pytania

Systemy zarządzania treścią cms wbrew pozorom nie wymagają specjalnych umiejętności od osób obsługujących system cms. Należy pamiętać, iż systemy CMS powstały, aby zadania związane z zarządzaniem witryną były możliwie jak najprostsze.

To czego potrzebujemy do sprawnego zarządzania stroną internetową poprzez systemy cms można ująć w kilku punktach:

  • komputer i przeglądarka internetowa Internet Explorer 5.5 lub nowsza, co jest standardem w dzisiejszych systemach Microsoft Windows
  • podstawowa znajomość Internetu oraz zasad wyszukiwania informacji za pomocą wyszukiwarek, co pozwoli na sprawne poruszanie się w tym potężnym medium
  • znajomość zasad funkcjonowania pakietów biurowych, ponieważ system cms do zarządzania treścią działa na podobnych zasadach.

iDENTO CMS jest systemem, który stworzony został w oparciu o niezmiernie przyjazny interfejs, uwzględniający jak największą wygodę użytkownika, co przekłada się na prostotę codziennego użytkowania. Dlatego też systemy cms w bardzo krótkim czasie mogą opanować i z powodzeniem używać osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z własną stroną www.

Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl