Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Statystyki

Edytor treści
Statystki odwiedzin podpięte do

strony www cms

są jednym z najbardziej potężnych narzędzi. Można je wykorzystywać w bardzo różnych celach, między innymi do badania rynku i zainteresowań, jak i do badania skierowanego ruchu, co pozwoli na optymalizowanie dalszych działań marketingowych.
Statystyki obecne na takich platformach jak

system zarządzania treścią iDENTO CMS

to zbiór dużej ilości danych. Katalogowane one są ze względu na pochodzenie, jak przykładowo ilość dziennych odwiedzin, miesięcznych, unikalnych itd., czy najczęściej odwiedzane strony oraz podstrony, wraz ze średnim czasem, jaki poświęcali internauci na ich przeglądanie. Jest to przykład wycinka możliwości, ponieważ system cms i statystyki są bardzo rozbudowanym elementem.

Statystyki używane są często przy weryfikacji kampanii reklamowych, co odbywa się w postaci monitoringu z jakiego umiejscowienia reklamy dociera do nas największa ilość klientów jak i największa ilość osób które dokonają zakupu.

Strony www cms

korzystają także z dobrodziejstw wyszukiwarek i są pozycjonowane, a dzięki statystykom jesteśmy w stanie stwierdzić jakie słowa kluczowe używane są najczęściej przez internautów i w ten sposób tak prowadzić politykę marketingową, aby uzyskiwać jak najlepsze efekty przy niskich kosztach.
Strony www cms wyposażone w statystyki to długa lista typowych korzyści:
  • monitoring trendów sprzedażowych i zainteresowania internautów, co przekłada się na dopracowanie asortymentu i polityki sprzedażowej firmy
  • monitorowanie akcji reklamowych i weryfikacja ilości odwiedzin z umiejscowionych w różnych serwisach reklam
  • badanie jakie słowa kluczowe są najbardziej wartościowe do konkretnych działów i poddziałów, analizując preferencje internautów i ich aktywność w wyszukiwarkach pod względem słów kluczowych
  • przegląd odwiedzalności strony www cms, pod względem czasu spędzanego, powracających cyklicznie osób czy najczęściej odwiedzanych działów i poddziałów
  • bardzo wygodny i czytelny interfejs prezentowania danych, także jako wykresy oraz zestawienia

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl