Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Zarządzanie iDENTO CMS

Najczęściej zadawane pytania

Założenie systemu do zarządzania treścią iDENTO CMS to maksymalna wygoda pracy z systemem bez zmniejszenia oferowanej przez niego funkcjonalności. Pozwala to na wygodną pracę z systemem cms i to zarówno dla tych osób, które zajmują się wprowadzaniem tekstu, jak i dla osób będących grafikami odpowiadającymi za przygotowanie zdjęć, czy też dla redaktorów, którzy są odpowiedzialni między innymi za strukturę całego serwisu.

Wszystkie operacje, które są wykonywane w trakcie administrowania systemu są naprawdę bardzo intuicyjne i proste. Dzięki temu takimi rzeczami jak aktualizacja stron www, dodawanie zdjęć oraz tworzenie struktury stron mogą się zajmować osoby posiadające jedynie podstawową wiedzę dotyczącą obsługiwania przeglądarek internetowych oraz edytowania tekstów.

 

System iDENTO CMS charakteryzuje się w zakresie zarządzania i administracji następującymi głównymi cechami:

 

  • Dość prosta administracja

Całkowita zawartość strony www może być zarządzana przez osobę, którą nie zna nawet podstaw języka HTML czy też JavaScript. Operacje wykonywane są w sposób intuicyjny przy użyciu jedynie schematów kodów, które zostały wcześniej zdefiniowane. Co więcej można łatwo grupować moduły, co może służyć stworzeniu elementów logicznych stron www cms, które są tworzone za pomocą systemu cms.

  • Administrowanie poprzez www

Uproszczenie procesu edycji strony internetowej jest możliwe dzięki panelowi administracyjnemu. Pozwala to na nieinstalowanie dodatkowych programów, gdyż wystarczy jedynie przeglądarka internetowa.

  • Możliwość podglądu struktury stron www, które są tworzone

Dzięki systemowi iDENTO CMS, administrator może podglądać tworzone obecnie strony www, z tym, że nie trzeba prezentować ich innym użytkownikom internetu. Proces ten jest w pełni automatyczny.

  • Zarządzanie uprawnieniami

System iDENTO CMS pozwala na zarządzanie uprawnieniami osób, które są bezpośrednio zaangażowane w administrowanie strony www internetowej. Konkretni redaktorzy mogą mieć dostęp do wszystkich działów w serwisie, czy tez uprawnienia mogą się ograniczać do konkretnych funkcji. Dostęp zatem może zostać ograniczony do redagowania niektórych działów.

  • Wygląd i dane są izolowane

Dzięki systemowi do zarządzania treścią można oddzielić treść od wyglądu co pozwala na zatrzymanie spójnego wyglądu wszystkich stron, a także pozwala na zmianę wyglądu strony www jeżeli zajdzie taka konieczność.

  • System prezentacji danych

Zastosowanie zaawansowanych mechanizmów pozwalających na przechowywanie oraz generowanie stron www pozwala na jednoczesną obsługę wielu użytkowników i to bez zmniejszenia wydajności.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl