Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Zarządzanie użytkownikami

Edytor treści
Konta użytkowników pozwalają na automatyzację bardzo dużej liczby procesów, jak i jednostkową identyfikację aktywności każdego użytkownika w bardzo prosty sposób. Dodatkowo jest to bardzo wygodne rozwiązanie także ze strony użytkowników, jednak aby wszystko sprawnie działało administracja musi mieć odpowiednie narzędzia zarządzania kontami.
Zarządzanie kontami użytkowników jest bardzo ważnym elementem pracy, jakie podejmują

systemy cms

. Przy bardzo dużej ilości zarejestrowanych użytkowników następuje konieczność pewnego sortowania ich uprawnień. Część zadań związanych z gradacją uprawnień można uściślić w fazie początkowej i będą one podejmowane automatycznie przez system cms, jednak pewnego rodzaju sytuację wymagają manualnego nadania praw.
Strony www cms zrzeszające dużą ilość kont użytkowników korzystają z tak zwanych grup uprawnień, co zapewnia dużo lepszą kontrolę, niż jednostkowe podejście. Oczywiście

system cms

pozwala na jednostkową edycję konta pod tym względem, jednak przyporządkowanie konkretnych użytkowników do konkretnych grup pozwala na późniejszą automatyzację wielu zadań, które odbywając się na grupie, będą automatycznie przypisane do kont jej członków.
Dodatkową płaszczyzną działania kont użytkowników oraz zarządzania nimi, jest nadawnie odpowiednich uprawnień redaktorów strony www cms. W tym momencie możliwe jest nadawanie uprawnień do edycji, kasowania i dodawania w poszczególnych miejscach strony cms.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl