Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Aktualności

Edytor treści
Aktualności to jedno z najbardziej dynamicznych miejsc w każdej witrynie. Często uzupełniany dział aktualności to sygnał dla potencjalnego odwiedzającego, iż witryna jest aktualizowana i odpowiada aktualnemu stanowi firmy czy innych aktywności.

System do zarządzania treścią

Idento CMS to sposób nie tylko na proste zarządzanie stroną w zaawansowanej formie, ale także możliwość dodawania i edycji w bardzo szybkim trybie działu aktualności.

Strony www cms oddają wiele możliwości prezentowania i organizacji kolejnych wiadomości w zakresie działu aktualności. Standardowo strona cms wyświetla wiadomości jako sformatowaną listę uporządkowaną według dat dodania. Oczywiście system cms iDENTO jest bardziej zaawansowany, oddaje o wiele więcej możliwości i tak na przykład możliwe jest określenie ile wiadomości ma być wyświetlonych na jednej stronie, czyli możliwe jest tak zwane stronicowanie. Dodatkowo system iDENTO CMS pozwala na ustawienie trybu skrótowego oraz pełnego.
W systemie pełnym widoczna jest cała wiadomość na stronie aktualności, z kolei tryb skrótowy to prezentacja tytułu i wstępu do wiadomości, a całość możliwa jest do przejrzenia po kliknięciu danej wiadomości.


Dodawanie, usuwanie oraz edycja wiadomości możliwa jest z poziomu panelu administracyjnego jakim dysponuje system cms.


Dodatkowo możliwe jest natychmiastowe publikowanie stworzonej wiadomości lub zapisanie jej jako tak zwanej kopii roboczej, która w dowolnym momencie będzie mogła zostać skasowana, lub edytowana
i opublikowana w obrębie strony cms.
Jak przystało na zaawansowany

system do zarządzania treścią na stronie, iDENTO CMS daje możliwość zdefiniowania wygaśnięcia wiadomości i przeniesienia jej do archiwum.

Korzystając z systemu iDENTO CMS można:
  • szybko i sprawnie dodawać, edytować i usuwać aktualności, bez udziału osób trzecich i firm zewnętrznych
  • zorganizować aktualności w wygodny, preferowany sposób oraz definiować sposób wyświetlania
  • dodać do surowego tekstu zdjęcia, obrazy i grafikę  
  • formatować dane w obrębie tabel czy list wypunktowanych
  • posiadać pełną kontrolę nad kształtem i uszeregowaniem aktualności

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl