Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Blog

Edytor treści
Blogi są przeważnie małymi stronami internetowymi, posiadającymi jednego autora. Ich istota to posegregowane chronologicznie wpisy, które dodatkowo mogą być segregowane i organizowane w katalogi tematyczne.
Blogi coraz częściej przypinane są do dużych stron www i pełnią określone funkcje informacyjne.

Strony www cms

o dużych lub bardzo dużych rozmirach, nie ważne czy monotematyczne czy poruszające wiele zagadnień, używają blogów do informowania o rozszerzonych nowościach, funkcjonalnościach i temu podobnych zagadnieniach. Bardzo często blogi w takich przypadkach prowadzą osoby decyzyjne średniego i wysokiego szczebla, co daje odzwierciedlenia bezpośredniego kontaktu z użytkownikami jak i wiarygodnej informacji.

Blogi posiadają tak samo jak system cms panel administratora, dzięki czemu zarządzanie wpisami już istniejącymi jak i dodawanie nowych jest bardzo proste. Blogi posiadają tę przewagę, iż w wielu przypadkach można je sparować z najnowocześniejszymi technologiami, na przykład dodawanie wpisów poprzez system cms, co przekłada się na bardzo szybką reakcję między zaistniałym zdarzeniem, a opublikowanym wpisem.

Tam samo jak

systemy cms

, blogi stawiają na prędkość reakcji, czyli jak najkrótszy czas dodawania wpisu, a także w tym kontekście umożliwienie jak największej ilości możliwych sposobów na dodanie wpisu, w tym kładąc nacisk na dowolne miejsce logowania do panelu administracyjnego.

Duża część blogów posiada mechanizmy, które pozwalają na informowanie zainteresowanych osób o nowościach pojawiających się na stronie, co nie wymusza konieczności częstego odwiedzania bloga w celu sprawdzenia czy pojawiło się coś nowego.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl