Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Formularze

Edytor treści
Systemy cms posiadają charakterystykę stron dynamicznych. Często też standardowe podawanie adresu e-mail do kontaktu zostało zastąpione lub też wzbogacone poprzez dodanie interaktywnych formularzy.
Implementacja formularzy do

strony www cms

przynosi wiele korzyści. Jedną z głównych jest oddanie możliwości kontaktu bez względu z jakiego komputera w danym momencie korzysta.

Strony cms

wyposażone w formularze pozwalają użytkownikowi uniezależnić się od programów pocztowych lub wysyłania maili ze strony.

System zarządzania treścią IDENTO CMS

posiada wbudowane formularze, które są w pełni konfigurowalne pod względem ilości i nazwy pól.
iDENTO CMS - system zarządzania treścią

Antyspamowe formularze

W dobie wszechobecnych robotów zbierających ze stron adresy e-mail, aby w późniejszym czasie wysyłać na się spam, wdrożenie formularzy opartych o najnowsze technologie pozwala całkowicie przeciwdziałać takiej sytuacji.
iDENTO CMS - system zarządzania treścią

Strony www cms iDENTO to w pełni konfigurowalne formularze. Możliwe jest definiowanie ilości oraz nazw pól oraz ich rodzaju, na przykład pola tekstowe, wyboru lub zaznaczenia. Możliwe jest także z poziomu strony www cms wyróżnienie pól obowiązkowych i nieobowiązkowych. Wszelkie przesłane wiadomości poprzez formularze mogą być zapisywane w bazie danych, jak i rozsyłane na dowolną ilość podanych adresów e-mail.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl