Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Moduły iDENTO CMS

iDENTO CMS - system zarządzania treścią

Dzięki strukturze modularnej, którą posiada system iDENTO CMS można budować strony www, które będą mogły być dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki budowie modułowej zarządzania treścią cms można zachować bardzo dużą elastyczność aplikacji, dotyczącą zarówno kwestii technicznej jak i możliwości związanych z dostosowaniem jej do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Aby móc w możliwie jak najlepszy sposób dostosować budowę systemu cms do Państwa oczekiwań,

system iDENTO CMS

zaprojektowany został w oparciu o elastyczne oraz jednocześnie świetnie współpracujące ze sobą komponenty, które nazywane są modułami. Wszystkie moduły są to oddzielne elementy systemu do zarządzania treścią cms, które są odpowiedzialne za konkretne funkcje dotyczące administrowania stron internetowych.
System iDENTO CMS może być w każdej chwili rozbudowany
o dodatkowe funkcjonalności.

Daje on wręcz nieograniczone możliwości dotyczące funkcjonalności. Możliwe jest także stworzenie strony www posiadające wiele przydatnych modułów. Dzięki temu nasz system cms dotyczący zarządzania treścią jest w pełni elastyczny, co pozwala na dostosowanie go do potrzeb klientów.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl