Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Newsletter

Edytor treści
Newsletter jest potężnym narzędziem seryjnego kontaktu z zarejestrowanymi użytkownikami.

Strony www cms

bardzo często korzystają z newsletterów, ponieważ przy minimum wkładu pracy możliwe jest dynamiczne informowanie dużej liczby osób o danych wydarzeniach, dodatkowo uwzględniając jakiego typu informacje są pożądane dla danych grup użytkowników.
Po stronie użytkownika, który odwiedza

strony www cms

rejestracja konta w newsletterze opracowywana jest w taki sposób, aby przebiegała możliwie jak najsprawniej. Ogranicza się do wpisania adresu e-mail, na który będą rozsyłana późniejsze wiadomości i ewentualnie kilku pól preferencji jakiego typu informację użytkownik chce otrzymywać. Administrator czy redaktor używając panelu strony www cms może definiować do jakich tego typu grup dana informacja trafi.

Dodatkowo system cms iDENTO zawiera zabezpieczenia, w postacie linków potwierdzających, których na celu jest weryfikacja prawdziwości adresu e-mail oraz weryfikacja czy właściciel danego adresu faktycznie korzystał z naszej strony cms i zarejestrował się w newsletterze.
Moduł w jaki został opatrzony system iDENTO CMS charakteryzuje się:
  • niezmiernie szybkim i wygodnym sposobem rejestracji dla użytkownika
  • linki potwierdzające rejestrację oraz usunięcie z newslettera
  • intuicyjny i dynamiczny system wprowadzania oraz rozsyłania do wszystkich lub wybranych subskrybentów danych informacji
  • zarządzanie i podgląd kont użytkowników wraz z ich preferencjami
  • całkowita automatyzacja procesów technicznych (np. rejestracje, wysyłanie, dobór celu wysyłania) bez konieczności ingerencji administratora lub redaktora

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl