Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Reklama

Edytor treści
Reklama w obrębie

stron cms

, w obecnych czasach jest codziennością. Sprawny system zarządzania reklamą na platformie danej strony cms to duży atut, który może przesądzić zarówno ocenie jak i ilości chętnych reklamodawców.

System cms

do obsługi obiektów reklamowych używa tak zwanego rotatora. Za jego pomocą możliwe jest w dowolnym miejscu strony www cms umieścić różnego typu formy reklamowe. Po stronie administratora czy redaktora działania w kierunku umieszczenia reklamy ograniczają się do kilku kroków, które można wykonać bardzo sprawnie i szybko. Chodzi o deklarację miejsca, w którym strona www cms będzie wyświetlała daną reklamę, ilości kliknięć czy wyświetleń, po których reklama zostanie dezaktywowana oraz załadowania pliku z treścią reklamową. W pewnych momentach będzie wymagane dokonanie wyboru typu reklamy, przykładowo pop-up.

Systemy cms obsługują praktycznie wszystkie formy reklamowe oraz typy plików, przykładowo pliki swf czy gif dla animacji, jpg, bmp, png dla statycznych grafik, a także pliki tekstowe jak txt.

Za pomocą panelu administracyjnego, w który wyposażony jest system cms, możliwe jest bieżące monitorowanie aktywnych i nieaktywnych reklam, ilość kliknięć lub wyświetleń dla reklam aktywnych do ich dezaktywacji.

Korzyści dla właściciela strony www cms:
  • szybki i wygodne umieszczanie nawet bardzo wielu reklam w obrębie strony cms, bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy
  • możliwość połączenia reklam z kontem klienta
  • brak maksymalnej ilości możliwych do dodania reklam
  • możliwość monitorowania statystyk wyświetlania i ilości kliknięć dla każdej reklamy
  • możliwość utrzymania jednorodności graficznej dla całości strony www cms, dzięki indywidualnemu dopasowaniu tła oraz rozmiarów reklam

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl