Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Sklep internetowy

Edytor treści
Internet stał się bardzo potężnym medium, które w ogromnej liczbie przypadków ułatwia codzienne życie. Także w kwestii zakupów pozwala osiągnąć ogrom korzyści zarówno dla sprzedawcy jak i konsumenta.

Sklep internetowy

oparty jest o system cms, co przekłada się na bardzo dużą ilość funkcji, przy jednoczesnym minimum wymagań od obsługującego pod względem wiedzy informatycznej. Docierając do klientów przez wszystkie dni w tygodniu przez całą dobę strony www cms w postaci sklepu internetowego to poważna konkurencja dla tradycyjnej miejscowej jednostki. Dodatkowo pozwolenie klientowi w najbardziej dla niego dogodnych warunkach przejrzeć ofertę oraz dokonać wyboru, wyzwala dużo większe zadowolenie z finalizowanych transakcji.

Sklep internetowy oparty na modelu jaki prezentują systemy cms, to szybki i wygodne pole do publikacji oferty firm, zarówno wytwarzających produkty jak i oferujących usługi. Możliwość organizowania galerii zdjęć i grafik, a także opatrzenia danych pozycji animacją pozwala na pełną prezentację i podkreślenie walorów.

Dzięki szybkiej reakcji jaką zapewnia

sklep internetowy

, a zarazem docieraniu do zdecydowanie większej, liczby potencjalnych klientów, sklepy internetowe stały się na dzień dzisiejszy niezmiernie popularną formą sprzedaży.

Sklep internetowy można w bardzo prosty i szybki sposób połączyć ze stroną firmową, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym pod względem układu i grafiki.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl