Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Z czego wynika, że system iDENTO CMS jest jednym
z najkorzystniejszych rozwiązań CMS?

Najczęściej zadawane pytania

Do faktu, iż systemy cms są niezmiernie potężnym i przydatnym w codziennej pracy narzędziem nie należy nikogo przekonywać. Z całą odpowiedzialnością można powiedzieć, iż system do zarządzania treścią na stronie www iDENTO CMS jest jednym z czołowych liderów.

Przede wszystkim iDENTO CMS charakteryzuje się ogromną możliwością elastycznego wpasowania w profil witryn www, co przekłada się na zbudowanie strony www cms niemal każdego rodzaju.

Można powiedzieć, iż iDENTO CMS to zgrabne połączenie wszystkich najbardziej cenionych przez użytkowników opcji i możliwości w jednej paczce. Rozumienie programistów tworzących systemy cms jest bardzo różne, nasze podejście przy tworzeniu i wdrażaniu iDENTO CMS było odmienne, ponieważ skupiliśmy się na zdaniu osób, które na co dzień korzystają z rozwiązań strony www cms, a co więcej nasi specjaliści także posiadają rozbudowaną wiedzę z zakresu użytkowania, a nie tylko budowania systemów.

Wspominana elastyczność jaką przyjmuje nasz system cms wpływa także na fakt, iż w dowolnym momencie strona cms będzie mogła zostać rozbudowana o nowe działy, sekcje czy o całkowicie nowe moduły, kiedy w przypadku wielu innych konkurencyjnych produkcji nie posiada lub posiada takową opcję w szczątkowym zakresie.

Najprostszym sposobem, aby Państwo przekonali się o mocy jaką posiada system iDENTO CMS, jest porównanie możliwości naszego systemu z innymi systemami w tym przedziale cenowym, a jesteśmy pewni, iż po takim zestawieniu wybierzecie iDENTO CMS.

Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl