Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Jaki jest całkowity koszt wdrożenia
systemu iDENTO CMS?

Najczęściej zadawane pytania

Generalnie na koszt powstania strony www opartej o system do zarządzania treścią iDENTO CMS składają się dwa elementy:

  • prace graficzne
  • prace programistyczne.

Pierwszy punkt powstawania strony www, czyli prace graficzne może obejmować szereg czynności. Na początku powstaje projekt graficzny przyszłej strony www, w który wpisany jest system nawigacji, nagłówek oraz rozmieszczenie głównych elementów funkcjonujących na stronie tj. tekst, zdjęcia i inne elementy graficzne. Indywidualizacji graficznej może podlegać bardzo wiele elementów tj. tekst, przyciski, tabele, elementy graficzne, zdjęcia itp.

Druga bardzo ważna część prac dot. stworzenia strony www to cały szereg prac programistycznych, począwszy na zamianie stworzonego projektu graficznego na „język technologii”, wdrożenie niezbędnych skryptów, jak i końcowo testowanie całości i instalacja strony www na serwerze. Przy wdrożeniu systemu cms możliwe jest wybieranie spośród wielu dodatkowych modułów funkcjonalnych.

System zarządzania treścią iDENTO CMS to potężne narzędzie, jednak aby maksymalnie wpasować się w oczekiwania klienta, trzeba skroić go odpowiednio na miarę. Jak widać z powyższego końcowa cena jest wypadkową kilku elementów podstawowych, jak i opcji dodatkowych (moduły funkcjonalne). Dopiero po uszczegółowieniu tych kwestii możemy podać kosztorys powstania strony www opartej o nasz system cms.

Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl