Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

FAQ

Edytor treści
Rozbudowane

strony www cms

to ogromna prostota użytkowania, jednak przy tak ogromnej ilości funkcji mogą pojawić się pewne pytania co do konkretnych funkcjonalności. Rozwiązaniem ułatwiającym współpracę z klientem w tego typu przypadkach jest aktywacja działu FAQ, który będzie zbiorem najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami na nie.

Strony www Idento CMS

są organizowane i opracowywane w sposób jak najbardziej przejrzysty, zarówno dla administratorów i redaktorów, jak i internautów. Jednakże w pewnych przypadkach internauci chcąc się upewnić, w jaki sposób działa dana funkcjonalność, będą chcieli o dane zagadnienie zapytać. Dodatkowo istnieją zagadnienia, które nie dotyczą samego tematu

strony cms

, zaś konkretnej aktywności firmy czy podmiotu prezentującego się na stronie www. Możliwe jest w tym momencie mozolne odpowiadanie przez administratorów na e-maile poszczególnych osób, jednak o wiele lepszym sposobem jest stworzenie działu FAQ.
W takowym dziale, strony www cms zbierają najczęściej zadawane pytania dotyczące samej strony i jej działania, jak i warunków sprzedaży czy korzystania z oferty. Strona cms z zestawieniem pytań najbardziej standardowych oraz z odpowiedziami na nie, zyskuje na dynamice oraz zwiększa zaufanie potencjalnych klientów do firmy lub marki, a zarazem buduje dobry wizerunek.
System zarządzania treścią iDENTO CMS oferuje:
  • wysoką dynamikę oraz prostotę zarządzania pytaniami i odpowiedziami w zakresie działu FAQ
  • intuicyjność oraz prostotę w zarządzaniu dostępnymi pytaniami i odpowiedziami
  • możliwość opatrzenia odpowiedzi grafiką
  • minimalizacja kosztów utrzymania, poprzez redukcję osób potrzebnych do kontaktu z klientem
  • minimalizowanie czasu, jaki jest potrzebny do efektywnej opieki nad stroną www cms

 

 

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl