Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Katalog produktów

Edytor treści
Katalog produktów jest coraz częściej stosowaną formą prezentacji usług czy produktów w obrębie strony cms i to nie tylko w zakresie stron biznesowych. Wygodna i czytelna prezentacja, ułatwiająca porównanie oraz zapoznanie się z charakterystykom poszczególnych opcji jest bardzo cennym elementem.
System iDENTO CMS oferuje moduł katalog produktów, który przy swojej prostocie użytkowania oddaje jednocześnie duży pakiet możliwości i pełną konfigurowalność. Przede wszystkim

system cms iDENTO

wyróżnia możliwość odgórnego ustalenia kryteriów dotyczących dodawanie i edycji wpisów. W ten sposób możliwe jest dokonanie ujednolicenia całości katalogu produktów czy przykładowo poszczególnych grup.

System zarządzania treścią Idento CMS pozwala na zdefiniowanie wyglądu i formy prezentacji produktów na głównej stronie jak i podstronach w formie kategorii.
Możliwe jest wstawienie obrazów oraz formatowanie tekstu, aby podkreślać newralgiczne dane.


Forma prezentacji katalogu produktów może być dynamicznie zmieniana,
co przekłada się na maksymalne wpasowanie się w potrzeby klientów danej dziedziny.


Strony www cms naszego autorstwa posiadają także opcję galerii, dzięki czemu każdy produkt czy prezentowana usługa może zostać opatrzona nie tylko jednym ale dowolną ilością obrazów. W zakresie dodawania obrazów system cms wyręcza użytkownika w wielu kwestiach, jak przykładowo automatyczna zmiana rozmiaru czy optymalnego umieszczenia w docelowym dokumencie.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl