Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Logowanie

Edytor treści
Rozbudowane systemy cms bardzo często wydzielają co najmniej dwie strefy dostępu do użytkowników, a niekiedy także i więcej. System logowania na różne uprawnienia jest bardzo potężnym narzędziem, które wspiera bezpieczeństwo zarówno dla właścicieli strony www cms jak i użytkowników.
Najczęstszym przykładem wydzielania stref dostępu polega na podziale

strony www cms

na miejsca informacyjne i miejsca podejmowania działania. Przykładem może być strefa informacyjna o ofercie, firmie i sposobie kontaktu oraz strefa działania czyli dokonywanie zamówienia. Jest to najbardziej typowy przykład, ponieważ w samej strefie zamówień możliwe jest dodanie dodatkowych reguł, przykładowo wysłanie za pobraniem dostępne dla użytkowników, którzy dokonali już jednej pełnej transakcji.

W zakresie strony cms o zróżnicowanej tematyce i o potężnych rozmiarach, można stworzyć dostęp do konkretnych działów. Jeżeli nasza strona cms jest bazą wiedzy, do której dostęp uzyskuje się poprzez wysłanie smsa lub innej formy płatności, możliwe jest proste stworzenie reguł dostępu tylko do wybranych, zamówionych przez klienta działów po mniejszej cenie, niż dostęp do całej wiedzy zgromadzonej w serwisie.

Tworzenie kont użytkowników i logowanie, to także duża wygoda dla użytkowników, ponieważ raz wprowadzając swoje dane, nie muszą być one wpisywane ponownie przy każdej transakcji czy potrzebie ich użycia.

System cms

udostępnia dla każdego użytkownika mały przejrzysty panel administracji własnymi danymi, co z kolei przekłada się na brak konieczności zajmowania administratora uzupełnianiem tego typu informacji.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl