Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Opcja druku

Edytor treści
Wartość merytoryczna jest najważniejszą warstwą strony www dla internauty. Warstwa nawigacyjna czyli menu i dopasowana ogólna grafika tworząca szkielet jest osobną dziedziną, która w przypadku wydruku danej strony czy podstrony winna zostać pominięta.

Systemy cms

gromadzą i systematyzują ogromną ilość danych, w tym także często znacznych rozmiarów menu, a do tego warstwę prezentacyjną i nawigacyjną. Wykonanie wydruku w takich przypadkach spowoduje, iż poza pożądanymi informacjami, wydrukowana zostanie cała strona cms w taki sposób jak widoczna na monitorze.

System zarządzania treścią

Idento CMS pozwala na aktywowanie opcji wersji do druku. Opcja ta wybrana przez użytkownika opracuje tylko warstwę merytoryczną danej strony lub podstrony z pominięciem elementów graficznych nie będących treścią merytoryczną, menu i innych współtowarzyszących elementów strony cms. Tak opracowany materiał może zostać wysłany do drukarki, a wydruk uwzględni jedynie sekcję, w której zawarte są cenne dla internauty informacje.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl