Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Ile potrzebujecie czasu na wdrożenie systemu
iDENTO CMS?

Najczęściej zadawane pytania

System do zarządzania treścią na stronie www iDENTO CMS możliwy jest do zaimplementowania w terminie około 6 tygodni. Czas ten może się wydawać długi, jednak należałoby pamiętać, iż odpowiednie przygotowanie i wdrożenie systemu oddaje w ręce klienta niezmiernie potężne narzędzie, ogromnie ułatwiające życie. Dlatego też dokładność i dopracowanie na tym etapie są niezmiernie ważne.

W zakres standardowych prac w ciągu wspomnianych przed chwilą 6 tygodni wchodzi także poza opracowaniem strony www cms także opracowanie szaty graficznej.

W niektórych przypadkach okres 6 tygodni może ulec wydłużeniu, ponieważ na życzenie klienta możliwe jest opracowanie bardzo złożonego projektu graficznego, czy też stworzenie dodatkowych modułów jakie będzie posiadał docelowy system cms. Dokładny czas ustalany jest w momencie przedstawienia całości warunków i zakresu prac do wykonania przez naszych programistów czy grafików.

Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl