Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Na czym polega idea działania iDENTO CMS?

Najczęściej zadawane pytania

Idea o którą oparte jest działanie systemu iDENTO CMS to prostota jak i oddanie użytkownikowi jak największych możliwości przy minimum wiedzy. System zarządzania treścią cms oparty jest o wygodny panel administracyjny, który nie wymaga znajomości jakichkolwiek zagadnień związanych z budową i zarządzaniem stronami internetowymi.

Za pomocą formularzy spotykanych na co dzień w obrębie stron internetowych system cms jest w stanie realizować zlecenia użytkownika w taki sposób, iż samo działanie ogranicza się jedynie do wyboru opcji i zatwierdzenia ich. Wszystkie dane widoczne na stronie internetowej zbierane są w bazach danych, co umożliwia dowolne dodawanie, edytowanie i usuwanie konkretnych elementów.

To co wyróżnia iDENTO CMS  na tle innych systemów, to to iż zorganizowany on został w bardzo intuicyjny sposób. Minimum wiedzy i obeznania związanego z obsługą komputera oraz przeglądarki internetowej jest wystarczające aby sprawnie zarządzać własną stroną www.

System iDENTO CMS zbudowany został w oparciu o moduły, co pozwala na maksymalne dopasowć wymagania użytkowników do pracy z systemem. Duża elastyczność jaką prezentuje ten system cms oraz ogromna ilość funkcji stawia go w ramach potężnego narzędzia, które może być używane nie tylko przez specjalistów www, ale także przez osoby o minimalnej wiedzy.

Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl