Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Jakie korzyści wynikają z stosowania iDENTO CMS?

Najczęściej zadawane pytania

Strony www cms stały się swoistym standardem internetowym. Stało się tak z wielu przyczyn, jednak te najbardziej podstawowe już same są w stanie pokazać siłę takiego rozwiązania.

Jednym z podstawowych zagadnień związanych z siłą, jaką odda nam system do zarządzania treścią na stronie www iDENTO CMS jest znaczna redukcja kosztów prowadzenia witryny internetowej. Najprościej można pokazać to na przykładzie schematu działania w przypadku zlecenia firmie zewnętrznej i korzystania z iDENTO CMS.

Firma zewnętrzna: opracowanie materiałów w obrębie firmy – wysłanie do firmy zewnętrznej – oczekiwanie na dodanie materiałów na stronę www – otrzymanie informacji o wykonaniu zlecenia – sprawdzenie poprawności przygotowanych zmian – ewentualne poprawki i ponowne sprawdzenie dokonanych zmian.

iDENTO CMS: opracowanie materiałów – dodanie materiałów – natychmiastowe sprawdzenie poprawności oraz ewentualna korekta.

Jak widać system iDENTO nie tylko pozwala na zaoszczędzenie środków finansowych, ale także pozwala na znaczną oszczędność czasu między opracowaniem materiałów, a ich poprawnym dodaniem do strony.

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż bardzo często systemy cms obsługiwane są przez właścicieli firm lub naczelnych działów, pozwala to na zdecydowanie lepsze przełożenie i wyczucie witryny firmowej lub jej konkretnych działów.

Reasumując te najbardziej charakterystyczne niezmiernie mocne strony cechujące system iDENTO CMS przedstawia się nam sytuacja dużego intensyfikowania działań związanych ze stroną, przy niskim koszcie utrzymania i ogromnym zaoszczędzeniu czasu, co w pewnych dziedzinach biznesowych ma wręcz kluczowe znaczenie.

Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl