Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Jak sprawne jest działanie iDENTO CMS,
czy system CMS jest szybki?

Najczęściej zadawane pytania

System do zarządzania treścią na stronie www iDENTO CMS oparty jest o najnowocześniejsze i najbardziej wydajne technologie internetowe. Najważniejszym schematem działania jakiemu podlega system cms to oddzielenie warstwy, która odpowiada za szablon i strukturę strony od warstwy odpowiedzialnej za dane zawarte w witrynie.

System iDENTO CMS posiada dodatkowe mechanizmy, które znacząco usprawniają jak i przyspieszają działanie strony www cms.

Ładowanie szablonu strony www odbywa się w systemie w sposób zautomatyzowany i nie wymagający przeładowania jeżeli nie zachodzą w tym zakresie zmiany. System iDENTO CMS korzysta z baz danych, aby prezentować zawartość merytoryczną, a odbywa się to w sposób bardzo szybki, ponieważ optymalizowany jest sposób przechowywania danych, a zapytania opracowywane są w taki sposób, aby strony www cms nie musiały przesyłać do klienta żadnych zbędnych danych.

Już na etapie wdrażania zwracamy uwagę na prędkość działanie strony cms, dlatego też optymalizujemy szatę graficzną. Chodzi w tym momencie o odpowiedni balans między jakością grafiki i efektami specjalnymi, a prędkością z jaką będzie działała strona www oparta o system cms.

W ten sposób uzyskuje się duży skok wydajności, a co za tym idzie prędkość działania strony www. Można zadać pytanie, dlaczego tak wiele mechanizmów zostało zaimplementowanych w iDENTO CMS. Odpowiedź jest prosta, ponieważ każdy użytkownik internetu niejednokrotnie stawał się zdenerwowany, kiedy musiał skorzystać z danej witryny, która nie działa poprawnie pod względem prędkości. W tym momencie nie dość iż marnowany jest nasz cenny czas, to dodatkowo ciężko odnaleźć się w danym serwisie www.Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl