Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Wersje językowe

Edytor treści
Dostępność strony cms w wielu językach bywa dość często kluczowym elementem działalności. Publikacja materiałów w obrębie

strony www cms

przeznaczonej dla osób o różnych narodowościach pociąga konieczność implementacji odpowiedniego mechanizmu pozwalającego na zmianę języka.
Systemy cms o zaawansowanej strukturze jak iDENTO CMS, pozwalają na dodanie w dowolnym momencie kolejnych wersji językowych. Dodatkowo dobra

strona cms

w momencie zmiany języka nie przenosi nas do miejsca startowego, a jedynie dokonuje podmiany wersji językowej w aktualnym miejscu, w którym się znajdujemy.

Już na etapie wdrażania można podjąć decyzję, czy strona cms będzie posiadała jednolitą strukturę w każdym języku, czyli przykładowo układ menu i schemat treści, czy każdy język będzie posiadał oddzielny zakres.

Mechanizmy obecne w zakresie systemu zarządzania treścią cms iDENTO odpowiadają najwyższej jakości systemów cms. Napisane w oparciu o najnowsze technologie zapewniają szybkie tryb edycji i wprowadzania języków do systemu cms. Bez względu czy system cms posiada strukturę „jeden do jeden” czy wersje językowe posiadają oddzielne schematy nawigacyjne, obecne są narzędzia wspomagające pracę.

System iDENTO CMS

posiadają oczywiście możliwość podmiany wersji językowej w obrębie konkretnego odwiedzanego działu i nie wymagają kolejnej wędrówki do pożądanego działu poczynając od strony startowej wybranego języka.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl