Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Dla kogo kierowany jest nasz system CMS do zarządzania treścią strony www?

Najczęściej zadawane pytania

System do zarządzania treścią na stronie www iDENTO CMS przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce samodzielnie zarządzać własną stroną www bez znajomości języków programowania oraz znajomości zaawansowanych zasad działania stron internetowych.

System iDENTO CMS doskonale sprawdza się w każdym zastosowaniu, zwłaszcza w przypadku potrzeb związanych z częstymi i samodzielnie dokonywanymi aktualizacjami. System cms jest nieodzowny w prowadzeniu nie tylko biznesu i powiązanej z nim strony internetowej, ale także stron stowarzyszeń, witryn hobbystycznych czy ogólnoinformacyjnych.

Systemy cms wykorzystywane są także na szeroką skalę przez instytucje i różnego typu placówki, gdzie iDENTO CMS wyróżnia się elastycznością zastosowań i wpasowania w profil potrzeb, jak i prostotą obsługi.

Przede wszystkim systemy cms najczęściej używane są w:

  • strony biznesowe firm
  • serwisy tematyczny i specjalistyczne
  • wymagające dużej dynamiki przesyłu danych portale informacyjne
  • witryny informacyjne samorządów, urzędów i placówek
  • zastosowania w obrębie sieci wewnętrznej firmy
  • prywatne witryny o wartościowej merytoryce

Najogólniej system do zarządzania treścią na stronie www iDENTO CMS stanie się wspaniałym narzędziem pracy lub zabawy dla każdego, kto wymaga od swojej witryny profesjonalizmu, szybkiego i taniego przepływu danych, jak i maksymalnie dużego poziomu własnej kontroli nad kształtem strony.Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl