Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

więcej projektów

 

Czy system iDENTO CMS jest systemem bezpiecznym?

Najczęściej zadawane pytania

Zabezpieczenie strony internetowej jest koniecznością, dlatego też systemy cms posiadają tym bardziej złożone systemy zabezpieczeń. System do zarządzania treścią na stronie www iDENTO CMS poza mnogością funkcji i intuicyjnością interfejsu oraz przyjaznością dla użytkownika oferuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa.

Konto główne, czyli konto administratora strony www cms zabezpieczone jest hasłem i loginem, a do tego logowanie dostępne jest z konkretnego adresu internetowego. Takie podejście minimalizuje możliwość dotarcia do logowania, a odpowiednio dobrany login i mocne hasło praktycznie nie pozostawia możliwości na włamanie.

Strona cms posiada zabezpieczenia także od strony prezentacyjnej. Zasada działania strony www cms polega na alokowaniu wszelkich informacji w bazach danych, które również posiadają swoje odrębne zabezpieczenia.

Jeżeli w firmie dostęp do panelu administracyjnego ma posiadać więcej osób, system iDENTO CMS oddaje nam odpowiednie narzędzia katalogowania użytkowników na grupy lub jednostki z różnymi prawami. W ten sposób systemy cms mogą być obsługiwane przez dużą ilość osób, które mają dostęp do konkretnych działów, do konkretnych funkcji lub ich wycinków. Dodatkowo system zarządzania treścią cms iDENTO pozwala bardzo szybkie sprawdzenie, które zmiany są wprowadzane przez konkretne konta, jak i od drugiej strony patrząc, możliwe jest dokładne sprawdzenie aktywności danego konta w systemie.

Powrót

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl