Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Korzyści jakie daje iDENTO CMS

Korzyści jakie płyną z użytkowania iDENTO CMS są ogromne i rozłożone na wielu płaszczyznach. Jednak dopiero codzienne użytkowanie strony www cms sprawia, iż uświadamiamy sobie jak wielkim ułatwieniem jest korzystanie z tej platformy.

Poniżej przytoczono najbardziej podstawowe
korzyści, jakie płyną z użytkowania naszego
systemu do zarządzania treścią cms:


 • Przede wszystkim system cms to zapewnienie
  użytkownikowi samodzielności i braku uzależnienia
  od firm zewnętrznych lub specjalistów, którzy
  do tej pory opiekowali się stroną internetową.
  Systemy cms mogą być administrowane przez jedną osobę
  lub większą ich ilość, a minimalny poziom wymaganej wiedzy
  sprawia, iż jest to narzędzie praktycznie dla każdego.
 • Strony www cms to wielki postęp pod względem technologicznym i całkiem nowy sposób budowy witryn internetowych. Dzięki właśnie tym faktom mało doświadczony użytkownik dzięki systemowi iDENTO CMS, samodzielnie i w prosty sposób dokona rozbudowy jak i przebudowy własnej strony www. Ponadto używając strony www cms możemy rozszerzyć nasze  strony o nowe funkcje.
 • System cms pisany i wdrażany jest z myślą o zwykłym użytkowniku internetu, a nie zaawansowanych programistach, dlatego kładziony jest nacisk na jak najwyższy stopień prostoty podejmowania działań, przy jednoczesnym zachowaniu ogromnych możliwości. System zarządzania treścią iDENTO CMS nie wymaga znajomości innych form, niż te spotykane na co dzień na stronach internetowych czy w najpopularniejszych programach biurowych i tak na przykład opiera działanie na formularzach oraz standardowym trybie formatowania treści.
 • Prędkość działania, jaką przyjmują strony www podyktowana jest stosowaniem najnowszych technologii opartych na PHP oraz bazach danych SQL i dotyczy to zarówno administracji strony cms jak i końcowej strony www dla użytkowników.
 • Dopasowany wygląd graficzny strony www cms do ogólnego wizerunku firmy to nie tyle możliwość co konieczność. Dodatkowo strona internetowa winna uwzględniać wyznaczniki użyteczności, czytelności, ale także ładnego wyglądu. System cms pozwala na podmiany szablonów graficznych oraz zmiany wyglądu w szybki i prosty sposób, dosłownie w kilku kliknięciach.
 • Oszczędność w biznesie ma różne oblicza, jednak stosując system iDENTO CMS cięcia wydatków są bardzo zauważalne, a jednocześnie rozszerzamy nasze możliwości. Przede wszystkim zwiększa się dynamika naszego serwisu pod względem tempa aktualizacji, ale także ilości koniecznych do obsługi strony pracowników. Także ewentualne rozbudowy można dokonywać we własnym zakresie z poziomu panelu administracyjnego strony cms, bez konieczności angażowania programistów.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl