Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

jest wysoce elastycznym rozwiązaniem. Nasz system cms nadaje się do różnego rodzaju stron www. Idento cms można w bardzo prosty i intuicyjny sposób dopasować praktycznie do każdego wyzwania.

Etapy pracy przy systemie cms

Aby system zarządzania treścią iDENTO CMS mógł sprawnie funkcjonować, konieczne jest jego wdrożenie. W tym celu podejmowane są prace z zakresu standardowego, ale także przy bardziej zaawansowanych wymaganiach naszych klientów dokonywane są także i inne zadania mające na celu zapewnienie jak najlepszego narzędzia i jego funkcjonowania.

Podjęcie współpracy oraz analiza potrzeb
Dokonujemy prezentacji naszego systemu, dzięki czemu przyszyły użytkownik będzie wiedział czego oczekiwać i jak wielkie możliwości posiada nasz system zarządzania treścią cms. W trakcie tego etapu omawiamy dodatkowo funkcjonowanie poszczególnych narzędzi oraz kreślimy ich realne możliwości. Analiza potrzeb klienta jest bardzo ważnym elementem. Badanie płaszczyzny działalności klienta oraz funkcjonowanie konkurencji pozwala na ukształtowanie funkcjonalności systemu cms. Dopiero rozmowa z klientem przełoży się na projekt strony www cms.
Opracowywanie projektu działania i szaty graficznej
oraz budowa systemu cms
Na podstawie wspomnianych w wcześniejszym punkcie funkcjonalności systemu iDENTO CMS wraz klientem dokonuje się opracowania ogólnej wizji strony cms. Na tym etapie planuje się rozkład i rodzaj funkcji, założenia techniczne, kształt szaty graficznej i temu podobne. W momencie kiedy plan strony www cms jest już gotowy, programiści, graficy oraz inni specjaliści przystępują do budowy całości projektu. Działania takowe można podzielić na trzy podstawowe składowe:
  • opracowanie techniczne – zbudowanie poszczególnych modułów oraz osadzenie ich w spójną całość
  • opracowanie graficzne – stworzenie szaty graficznej strony cms oraz osadzenie jej w projekcie
  • opracowanie merytoryczne – opracowanie struktury treści serwisu oraz wprowadzenie zawartości merytorycznej działów oraz poddziałów
Testowanie wdrożonego systemu oraz szkolenia
Po ukończeniu projektu, strona cms podlega testowaniu. Chodzi w tym momencie zarówno o samo działanie funkcji, ale także o zgodność projektu z założeniami poczynionymi przed przystąpieniem do pracy. Po ukończeniu testów lub równolegle z tym procesem dokonuje się zapoznania z działaniem funkcji pracowników, którzy będą obsługiwać wdrożony system do zarządzania treścią iDENTO CMS.
Promocja strony
Promocja strony opartej o cms może być wielopłaszczyznowa, najczęściej jednak są to zadania związane z pozycjonowaniem strony w wyszukiwarkach internetowych, przeprowadzanie akcji i kampanii reklamowych, zarówno w kontekście internetu jak i innych nośników reklamowych.
iDENTO CMS - system zarządzania treścią

Opieka serwisowa

Przez cały okres naszej umowy z klientem nasi pracownicy czuwają nad poprawnym działaniem jakie podejmuje system cms, świadczymy pomoc serwisową jak i odpowiadamy na pytania związane z platformą cms.
iDENTO CMS - system zarządzania treścią

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

tel. 56 674 24 42
biuro@idento.pl